Szyna karniszowa

Szyny karniszowe

Aby wnętrze naszego salonu lub sypialni wyglądało pięknie i zadbanie obowiązkowo musi posiadać szyny karniszowe. Czas firan i nieporęcznych karniszy przemija i pora na nowoczesne rozwiązania. Jest to ciekawa opcja i stosunkowo nie droga.

Szyna karniszowa to najnowsze rozwiązania dla naszych domów. Rozróżniamy je na:
– pojedyncze szyny karniszowe, które są najpopularniejszym pomysłem na nowoczesne wnętrze, zarówno salonu, jak i sypialni czy gabinetu. To oferta dla ludzi nie lubiących rolet, a preferujących firany czy zasłony.
– aluminiowa szyna o długości 1 metra i malowana na kolor biały. W tym przypadku niewidoczne łączniki umożliwiają stworzenie długiej szyny. Przykręcana do sufitu różni się diametralnie od karniszy. Wytrzymuje obciążenie wynoszące nawet 10 kilogramów na metr długości szyny.

Jeden z rodzajów szyn karniszowych ma 14 mm wysokości i niewiele więcej szerokości. Przymocowując ją do sufitu jest praktycznie niewidoczna. Jak widać jest to bardzo ciekawy pomysł dekoracji wnętrza domu. Zdecydowanie bardziej elegancki niż typowa firanka czy zasłonka. Szeroki wachlarz ofert na rynku daje możliwość dużego wyboru. Szyna karniszowa to dobra opcja poprawy wyglądu naszej sypialni lub gabinetu. Warto rozważyć zamianę zwykłych karniszy na ten produkt.

About author

Related Articles