Papa termozgrzewalna

Jednym z najbardziej ekonomicznych i trwałych sposobów na pokrycie dachu jest zastosowanie papy. Produkt ten jest dostępny na rynku od wielu lat. Już w okresie PRL-u większość domów krytych była właśnie tym materiałem, który gwarantował izolację na wiele lat.
Obecnie dużą popularnością wśród klientów cieszy się papa termozgrzewalna. Choć produkt ten swym wyglądem przypomina zwykłą papę znaną od lat, sporo się od niej różni, zwłaszcza jeśli chodzi o sposób kładzenia. Cuchnące i lepiące się beczki ze smołą zastąpił niewielki palnik. Rozgrzanie wewnętrznej warstwy papy termozgrzewalnej wystarcza, aby na trwałe związała się z podłożem, bez konieczności używania smoły czy lepiku. Istotne różnice występują również w strukturze produktu. Zastosowanie nowoczesnych materiałów sprawia, że papa znów stała się znakomita alternatywą do innych pokryć dachowych.
Zastanawiając się nad wyborem pokrycia dachowego warto zwrócić uwagę na starą dobrą papę w nowej odsłonie. Produkt ten jest tani i nowoczesny.

About author

Related Articles