Nietypowa praca

Od niedawna w sieci można poczytać o wielu pracach chałupniczych, które można wykonywać w domu. Prawda jest taka, że wiele takich ofert jest jedną wielką ściemą. Nierzetelni pracodawcy chcą wyciągnąć od osób spore ilości pieniężne.

Przykładem takiej pracy, która może pochwalić się mianem ‘złej’ jest składanie długopisów. Ta praca chałupnicza nie wymaga większego zaangażowania, więc może ją wykonywać praktycznie każdy (nawet osoba bez doświadczenia). Pracodawcy obiecują wysokie zarobki, które mają sięgać nawet złotówkę od złożonego długopisu. Zarobki zachęcają do wykonywania takiej działalności w domu, ale w większości przypadków jest to FAKE. Fake, czyli coś niezgodnego z prawdą.

Aby w taki biznes wejść trzeba wpłacić drobną kwotę, która oscyluje w granicach 50 złotych. Kwota ma być zabezpieczeniem dla pracodawcy. Prawda jest jednak taka, że po wysłaniu pieniędzy kontakt się urywa z pracodawcą.

Ogólnie składanie długopisów mimo tego, że wygląda interesująco to w rzeczywistości tak niestety nie jest. Jeśli nie chcesz stracić nerwów i pieniędzy to po prostu nie bierz się za taką robotę.

About author

Related Articles