Katalog FM jako narzędzie pracy

FM Group posiada w Polsce ponad 150 tysięcy konsultantów. Nic dziwnego, że większość z nas miała kontakt przynajmniej z jednym z nich. Jednak większość z nas nie zastanawia się jakie możliwości kryje w sobie mały kolorowy katalog FM. Większość z nas postrzega dystrybutorów jako kolejnych domokrążców próbujących nam coś wcisnąć. Jeśli jednak spojrzymy na to z drugiej strony, zobaczymy osoby które wzięły los w swoje ręce. Katalog FM który trzymają w rękach jest to ich narzędzie pracy. Dokładnie jak w innych zawodach. Murarz ma kielnie, informatyk komputer, drwal piłę. Każdy używając narzędzi wykonuje jakąś pracę. Różnica polega na tym, że dystrybutorzy FM pracują na własne marzenia a nie marzenia właścicieli zatrudniających ich firm.
Firma FM Group oferuje swoim dystrybutorom ogromne możliwości zarobkowe. Każdy z nich może zadecydować czy będzie to praca dodatkowa czy też poświęci swój cały czas na uzyskanie dochodów, które mogą znacznie przekroczyć średnią krajową. Katalog FM to również system motywacyjny jakiego nie spotkamy w żadnej firmie oferującą pracę na etacie. Bo przecież żadne z pracodawców nie wyśle nas na luksusowe zagraniczne wczasy lub będzie opłacał raty leasingowe za nasz samochód, i to nie byle jaki lecz marki Mercedes.
Może więc, gdy następnym razem spotkasz konsultanta FM dowiedz się dokładnie co możesz zyskać razem z FM Group, może to być dla Ciebie okazja by zwiększyć komfort swojego życia, spełnić marzenia lub po prostu uwolnić się od pracy której nie znosisz.

About author

Related Articles