Cyklinowanie podłóg Warszawa

Na czym polega cyklinowanie podłóg?

Drewniany parkiet położony na podłodze wygląda bardzo pięknie. Dodatkowo drewno jest materiałem bardzo wytrzymałym, które w prosty i szybki sposób można odnowić. Do tego celu służy cyklinarka, którą można w szybki sposób pozbyć się warstwy lakieru i innych środków użytych do zabezpieczenia drewna.

Cyklinowanie podłóg Warszawa
Cyklinowanie powinno być przeprowadzone przez fachowca, który posiada odpowiedni sprzęt i wiedzę. Najlepiej znaleźć firmę, która działa już jakiś czas na rynku i ma dobre opinie w Internecie. Cyklinowanie najczęściej powinno być przeprowadzone kilka razy. Jeden zabieg nie usunie starych warstw. Jednak nie trzeba się tym przejmować, gdyż na podłodze zazwyczaj leżą deski, które mają około 2 centymetrów grubości. Zatem możliwe jest przeprowadzenie cyklinowania nawet 6 razy.

Cyklinowanie podłóg Warszawa – zalety
Dlaczego powinno się cyklinować podłogę? Przede wszystkim parkiet po jakimś czasie staje się mało estetyczny. Jest to podłoga, po której chodzi się w butach, niejednokrotnie coś spadnie lub się rozleje. Dzięki cyklinowaniu można odświeżyć wygląd podłogi. Jest to także skuteczna metoda usuwająca zabrudzenia. Cyklinując parkiet, można pozbyć się również drobnych bruzd i zniekształceń. Nie jest to drogi zabieg, a na pewno jest dużo tańszy niż wymiana starej podłogi na nową.

About author

Related Articles