2016/2017

 

  • 07.06.2017 r. – Walne Zgromadzenie Członków Koła
  • 24.05.2017 r. – mgr Jakub Mączka – „Koncepcja zapobiegania przestępczości poprzez kształtowanie przestrzeni”;
  • 18 – 20.05.2017 r. – V Ogólnopolskie Warsztaty Kryminalistyczne w WSPol w Szczytnie (1 miejsce Justyny Wiesiołek w konkursie teoretycznym, 3 miejsce zespołu oględzinowego w konkursie praktycznym);
  • 09.05.2017 r. – dr Krystian Mączka – „Analiza informatyczna”;
  • 26.04.2017 r. – mgr Rafał Wielki – „Analiza informacji w źródłach jawnych”;
  • 19.04.2017 r. – „Kryminalistyczne aspekty zwalczania przestępczości skarbowej”;
  • 05.03.2017 r. – mgr Maciej Świętek – „Fotografia kryminalistyczna”;
  • 29.03.2017 r. – spotkanie integracyjne;
  • 22.03.2017 r. – warsztaty z daktyloskopii dla członków Koła;
  • 15.03.2017 r. – dr Bogdan Lach„Dzieciobójczynie – psychologiczne aspekty opiniowania”;
  • 08.03.2017 r. – dr Ryszard Krawczyk – „Przestępstwa przeciwko zabytkom”;
  • 07.03.2017 r. – Targi Kół Naukowych;
  • 01.03.2017 r. – spotkanie rekrutacyjne – warsztaty z oględzin
  • 25.01.2017 r. – II etap konkursu;
  • 18.01.2017 r. – I etap konkursu;
  • 11.01.2017 r. – 
  • spotkanie środowe: gra integracyjna
    spotkanie konkursowe: Jakub Kret – „Medycyna sądowa”;
  • 04.01.2017 r. –
    spotkanie środowe: Marek Szczepański – „Negocjacje z tłumem”
    spotkanie konkursowe: mgr Andrzej Doniec – „Skazać czy nie skazać – czyli o niejednoznaczności nauk sądowych”;
  • 14.12.2016 r. –
    wyjście do Aresztu Śledczego 
    spotkanie środowe: dr Joanna Stojer – Polańska – „Zbrodnia doskonała – fakt czy artefakt?”
    spotkanie konkursowe:
    Karolina Palka – „Samobójstwo czy zbrodnia morderstwa – jak nie dać się nabrać?” 
    Piotr Pyzio – „Ślady dźwiękowe”;
  • 07.12.2016 r. –
    spotkanie środowe: Jakub Kret – „Dokumenty nielegalnych imigrantów”
    spotkanie konkursowe: Katarzyna Pośpiech – „Profilowanie kryminalne”;
  • 30.11.2016 r. – spotkanie środowe i konkursowe:
    Damian Siekański – „Charakterystyka przestępców seksualnych”
    Karolina Abramowicz – „Owad świadkiem zbrodni. Wstęp do entomologii sądowej”;
  • 23.11.2016 r. – Walne Zgromadzenie Członków Koła;
  • 16.11.2016 r. –
    spotkanie środowe: Jan Klima – „Analiza kryminalna”;
    spotkanie konkursowe: Jakub Kret – „Medycyna sądowa”;
  • 09.11.2016 r. –
    spotkanie środowe: mgr Paweł Tarnawski – „Przesłuchanie poznawcze” 
    spotkanie konkursowe: Damian Siekański – „Dziecko – świadek”;
  • 26.10.2016 r. – spotkanie środowe i konkursowe: mgr Andrzej Doniec – „Problematyka środków odurzających”;
  • 19.10.2016 r. – warsztaty z daktyloskopii dla studentów;
  • 13.10.2016 r. – spotkanie rekrutacyjne z udziałem prof. Józefa Wójcikiewicza.